Жіноча туалетна вода з багатогранним, іскристим, як шипуче шампанське, яким залиті соковиті фрукти, ароматом. Підкорить своєю неординарністю волелюбну та життєрадісну, впевнену в собі леді-досконалість.
Фруктово-шипровий аромат.
Початкові ноти: Полуниця, Малина, Груша, Бергамот, Колон, Апельсин, Танжерін;
Ноти серця: Дурман, Півонія, Апельсиновий колір, Жасмін, Китайський жасмин;
Шлейфові ноти: Пачулі, Білий мускус, Амброксан, Білий кедр, Мох, Ваніль.
Версія аромату Mon Paris / Yves Saint Laurent
- Об'єм мл:
- 50
П'янкий фруктово-шипровий аромат, який підкорює своєю складністю і багатогранністю, як прозорий, сяючий і чистий аквамарин. Розкривається парфум соковитим звучанням стиглих фруктів, серце композиції наповнене квітковим звучанням дурману, півонії, солодкого жасмину таквітів апельсину. Оксамитовий шлейф обволікає чуттєвим ароматом білого мускусу, пачулі, амброксану, моху, білого кедра та солодкої ванілі, створює незабутнє враження і підкорює назавжди, як вічне кохання, що зберігає в серці відчуття теплоти та ніжності.
Спосіб застосування: розпорошити на зап'ястя та пульсуючі точки.
Виробник залишає за собою право, без попереднього повідомлення покупця, вносити зміни до складу та дизайну своєї продукції;
Відмінність елементів дизайну чи оформлення від заявленого на сайті опису не є ознакою неналежної якості;
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Можливо вам також сподобається


Відгуки